Více o Aqalogy - Aqalogy Underwear

AQALOGY ZE SLOVENSKA

Vážně si myslíte, že zaujmete Vašeho partnera v šedých otřepaných kalhotkách? Vážně se chcete kámošem ve fitku ukazovat v roztažený bílých slipech?

My tedy ne ..

Jsme malá společnost s ještě menším produktem, zato však s ještě větší snahou a houževnatostí pracujeme na tom, abychom Vám nabídli ty nejlepší služby, vymakané eňoňuňo kalhotky či boxerky. Naše produkty vyrábíme v srdci Evropy - na Slovensku a v České republice. S vášní a odhodláním.

HISTORIE

Všechno to začalo v roce 2010 v hlavě mladého absolventa. Vize byla jasná. Přinést zářivé barvy do světa jiných lidí a rozzářit jejich šatníky. První kousky spatřily světlo světa v září roku 2011, gaťuše zdobily různé tečky, proužky, květiny a to vše samozřejmě v pestrobarevných kombinacích. Projekt začal sklízet úspěch a první kolekce se vyprodala poměrně rychle. Velmi nás těšil úspěch například i na Sashe.sk, kde se náš produkt Seabed Flower umístil v žebříčku sestavovaném uživateli v TOP PRODUKTY EVER. 

Každý další kousek, který se v rámci Aqalogy vyrobil byl poznamenán různými připomínkami a radami našich zákazníků, které jsme my samozřejmě pozorně a s nehty okousanými po předloktí naslouchali. "Gumu trošku zvětšete, střih zužte tu a tam zase přidejte trošku látky, potlačte to takhle a na stehnech nám to trošku uvolněte ..." Za všechny takové rady jsme byli a stále jsme nesmírně rádi, nakolik posouvají Aqalogy dopředu, ke naší vysněné dokonalosti . Děkujeme. ;) 

VÝROBA 

Děláme všechno proto, abychom naše Aqalogy produkty vyráběly z prvotřídních materiálů. V první řadě se samozřejmě snažíme preferovat našich místních dodavatele. Ne vždy jsou však naše požadavky na kvalitu či různorodost sortimentu splněny a tak se musíme dívat i za hranice našich dvou zemí.

Jedno je však určitě jisté, kde jinde dokáží vyprodukovat lepší bavlněnou přízi jako v kolébce tohoto nízkého keře - v Indii. Ještě i nejstarší písemná zmínka o bavlně pochází právě z Indie (Rig-Věda, 1500 před Kr). A tak jsme i my vložili důvěru do indických úpletů a podle dosavadního feedbacku od vás konstatujeme, že jsme udělali správně. 

Na zlepšení elasticity našich produktů je samozřejmě nezbytné zamíchat do úpletu i špetku spandexu (5%). Ten dodává našim gačurdám ten správný tvar a zajišťují dokonalý komfort při jakémkoliv sportu, či jiném namáhání produktu. 

Naše široká guma, která je tak typická pro Aqalogy pochází od našeho českého výrobce, který působí na trhu již více než 115 let, čili s obrovskou historií a díky bohatým zkušenostem nás zásobuje kvalitní a příjemnou pruženkou.

Veškerý dodaný materiál nakonec putuje do krejčovských dílen, kde jim šikovné ruce našich žen v České a Slovenské republice dávají finální podobu.

Staňte se i Vy Aqalogy fan a my Vám garantujeme, že kvalitu a pohodlí našich produktů si zamilujete...


  


has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists