Objednávky & platby - Aqalogy Underwear

 

OBJEDNÁVKY & PLATBY

 Pro realizaci platby na AQALOGY.CZ si můžete zvolit jednu z více možností, které vám nabízíme.

MOŽNOSTI PLATBY

PAYPAL 

Pokud vlastníte Paypal účet jistě víte, jaké skvělé výhody Vám přináší využívání Paypal účtu na realizování Vašich plateb. Jednoduše se přihlásíte do Vašeho účtu, potvrdíte Vaši adresu a jedním klikem Vaše Aqalogy gaťuše zaplatíte. Easy. Bezpečnou transakci garantuje samotný korporát a gigant Paypal, pojištěný systémem Secure Sockets Layer 3.0 (SSL)

DOBÍRKA 

Za Vaši objednávku zaplatíte při jejím doručení. Naše produkty jsou odesílány Českou poštou, čili dobírku zaplatíte tetě poštárke přímo při doručení, nebo pokud Vás nezastihne doma, tak na pobočce Vaší pošty. 

BANKOVNÍ PŘEVOD

Za Aqalogy produkty můžete platit i bankovním převodem.
Jednoduše zvolte tuto možnost v checkoute a my Vám po vytvoření objednávky zašleme potřebné údaje k úhradě. Vaši objednávku odešleme jakmile obdržíme potvrzení o zaplacení.

BEZPEČNOST PŘI PLACENÍ NA AQALOGY.CZ 

Při platbě pomocí Paypal Vám bezpečnost garantuje už samotná společnost Paypal, která je známá právě tím, že ochraně svých uživatelů přikládá nejvyšší prioritu. Společnost se právem hrdí přívlastkem nejbezpečnější platební platforma na světě.

VAŠE AQALOGY OBJEDNÁVKA 

Vaše objednávka bude zpracována v průběhu 24 hodin od jejího vytvoření. Jakmile zadáte objednávku na AQALOGY.CZ obdržíte email s potvrzením a se všemi údaji o Vaší objednávce. Tyto emaily jsou generovány automaticky naším systémem, čili zmiňovaný email musíte obdržet. Pokud byste jej však neuměli najít, prosíme zkontrolujte si Vaši SPAM složku s nevyžádanou poštou. Zejména gmail účty zvyknou mít spamové filtry nastavené poměrně citlivě a tak se k Vám náš email nedokáže dostat.

Naše produkty jsou distribuovány z našeho skladu, který se nachází v Bratislave, Slovenské republice.

CENY NA AQALOGY.CZ

Všechny ceny, které vidíte na aqalogy.cz jsou finální. Po zaplacení za Vaše produkty Vám nebudou a nesmějí být účtovány žádné další poplatky.

Všechny ceny na AQALOGY.CZ jsou v měně CZK. Pokud byste potřebovali vidět nebo realizovat Vaši platbou v jiné měně, k dispozici je Vám výběr z dalších 10 měn jiných zemí.


has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists