O NÁS

AQALOGY ZE SLOVENSKA

Jsme malá společnost s ještě menším produktem, zato však s ještě větší snahou a houževnatostí pracujeme na tom, aby výsledkem naší práce byly vynikající produkty doprovázené nadstandardními službami, za jejichž kvalitou si stojíme. Naše výroba je umístěna v srdci Evropy - na Slovensku a v České republice.

HISTORIE

Všechno to začalo v roce 2010 v hlavě mladého absolventa. Vize byla jasná. Přinést zářivé barvy do světa jiných lidí a rozzářit jejich šatníky. První kousky spatřily světlo světa v září roku 2011. Dámské kalhotky zdobily různé tečky, pásky, květiny a to vše samozřejmě v pestrobarevných kombinacích. Projekt začal sklízet úspěch a první kolekce se vyprodala poměrně rychle.

Každý další kousek, který se v rámci Aqalogy vyrobil, byl poznamenán různými připomínkami a radami našich zákazníků a přátel, které jsme my samozřejmě pozorně naslouchali. „Gumu trošku zvětšete, střih zužte tady a tam zase přidejte trošku látky, potlačte to takhle a na stehnech nám to trošku uvolněte...“ Za všechny takové řady jsme byli (a stále jsme) nesmírně rádi, protože zpětná vazba od zákazníka je přesně to, co posouvá naši společnost dopředu.

 

VÝROBA 

Výběr materiálů je pro nás klíčový, vždyť ty přece tvoří náš produkt.

Naše první volba samozřejmě směřuje k lokálním dodavatelům ze Slovenska a České republiky. Ne vždy jsou však naše požadavky na kvalitu či různorodost sortimentu splněny a tak se musíme dívat i za hranice našich dvou zemí.

Ovšem to nejhlavnější - bavlněný úplet nám plete český výrobce s dlouholetými zkušenostmi a my jsme mu díky dodané kvalitě věrný již téměř 10 let.

Pro zlepšení elasticity našich produktů je samozřejmě nutné zamíchat do úpletu i špetku spandexu (5%). Ten dodává našim kalhotkám ten správný tvar a zajišťují dokonalý komfort při jakémkoli sportu či jiném namáhání produktu. Mimochodem pozor při praní – spandex se totiž moc nemá rád s aviváží, která narušuje jeho vlákna a tak produkt postupně ztrácí svou pružnost. Toto se děje u všech materiálů, které obsahují spandex (resp. elastan).

Naše široká guma, která je tak typická pro Aqalogy pochází od našeho českého výrobce, který působí na trhu již více než 115 let, tedy s obrovskou historií a díky bohatým zkušenostem nás zásobuje kvalitní a příjemnou pruženkou. Krajka na našich produktech je vyráběna ve Francii.

Veškerý vyrobený materiál kolektujeme v Košicích, kde ještě úplet nastříháme ve střižně.

Nakonec vše potřebné k ušití kalhotek putuje do krejčovských dílen, kde jim šikovné ruce našich žen v České a Slovenské republice dávají finální podobu.

Výrobní proces našich produktů je tedy poměrně dlouhá a náročná cesta. O to víc se těšíme, když vám můžeme nabídnout finální výrobky, které splňují i naše nejnáročnější požadavky.