VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

VÝMĚNA & VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 V rámci našeho Aqalogy Teamu budeme vždy pracovat co nejpečlivěji abychom byli schopni poskytnout Vám ty nejlepší produkty a služby. 

PODMÍNKY PRO VÝMĚNU A VRÁCENÍ ZBOŽÍ AQALOGY

Vaše spokojenost je naší prioritou a musíme brát v úvahu, že se někdy vyskytnou situace kdy budete potřebovat využít službu výměny či vrácení Aqalogy zboží.

Nenošené, neznečištěné a neprané produkty Aqalogy můžete vyměnit či vrátit do 60 dnů od doručení zboží. 

Pokud by náhodou nastala situace, že obdržíte poškozené zboží nebo zboží, které jste si neobjednali, je důležité aby produkty zůstaly nenošené, neužívané a neprané. V takovém případě Vám samozřejmě můžeme uhradit plnou částku za poškozený či omylem odeslané zboží. Samozřejmě Vám uhradíme i poštovné náklady spojené s odesláním zboží na naši adresu. 

JAK VYMĚNIT NEBO VRÁTIT ZBOŽÍ AQALOGY

Pokud si přejete vyměnit či vrátit Vaši objednávku prosím stáhněte si formulář na vrácení nebo výměnu zboží a vyplněný nám ho prosím pošlete na email info@aqalogy.com. Zároveň jeho vytištěnou verzi vložte do balíčku se zbožím, který si přejete vyměnit či vrátit. Prosíme Vás, aby ste zásielku balili do obálky nebo jiného vhodného obalu. Produkty zasílejte nepokrčený. 

Vyměnit nebo vrátit zboží u nás můžete jednoduše v kterékoli pobočce ZÁSILKOVNY

JAK NA TO?

Zabalenou zásilku s vyplněným formulářem uvnitř přinesete na jakoukoliv pobočku zásilkový, kde Vám zaměstnanci po uvedení Aqalogy ID KÓDU 91443100 vytisknou a nalepí přepravní štítek a také Vám připraví potvrzení o převzetí vaší zásilky.
Seznam poboček Zásilkovny naleznete na této stránce

Za takto odeslán balíček vám nebude účtován v pobočce Zásilkovni žádný poplatek.

Po obdržení vašeho balíčku vám odešleme Vámi požadované zboží s dobírkovou sumou 70Kč za náklady spojené s odesláním objednávky.

Pokud se jedná o vrácení zboží bude vám refundována vaše objednávka do 14 dnů od doručení zásilky.

 

Pokud si přejete vyměnit či vrátit Vaši objednávku prosím stáhněte si formulář na vrácení nebo výměnu zboží a vyplněný nám jej prosím pošlete na email info@aqalogy.com. Zároveň jeho vytištěnou verzi vložte do balíčku se zbožím, který si přejete vyměnit či vrátit.

Výměna zboží:

Formulář na výměnu zboží ve formátu WORD si můžete stáhnout zde.

Vrácení zboží:

Formulář na vrácení zboží ve formátu WORD si můžete stáhnout zde.